Kovovýroba Hoffmann

About This Project

Kovovýroba Hoffmann je česká rodinná firma, která se specializuje na výrobu karosářských dílů a lisovacích – tvářecích nástrojů pro automobilový průmysl, zejména prototypovou výrobu.

 

Kovovýroba Hoffmann v číslech

1990

založení společnosti

500

mil. Kč roční obrat

297

spokojených zaměstnanců

 

Cílem nové interaktivní firemní prezentace bylo představení společnosti v celé šíři od historie přes výrobní kompetence a technologie až po reference v čele s oceňovaným modelem R200. Mezi hlavní výhody prezentace patří moderní vizuální styl na úrovni světových firem a nelineární struktura, která umožňuje efektivně prezentovat pouze vybrané pasáže. Firemní prezentace z naší dílny se v dobrém světle předvedla nejenom na obchodních jednáních a veletrzích, ale také na Pražském hradě, kde se neztratila ani v konkurenci TOP 100 nejlepších tuzemských firem napříč všemi obory.

Úspěšná spolupráce pokračovala i v dalších letech, kdy jsme vytvořili nejrůznější firemní tiskoviny (obsáhlý profil společnosti, brožura HN R200). U všech tiskových zakázek zajišťujeme grafické návrhy, předtiskovou přípravu i samotný tisk u našich dlouhodobě prověřených partnerů.

Poskytnuté služby

  • analýza stávající prezentace společnosti
  • tvorba prvků corporate identity
  • grafický design
  • interaktivní firemní prezentace
  • tisková grafika (brožury, prospekty)
  • reklamní předměty

Date

June 01, 2016

Category
Corporate identity, Interaktivní prezentace, radek3, Tisková grafika