Eurotec Konečný

About This Project

Eurotec KONEČNÝ je oceňovaným partnerem nadnárodních technologických společností, jako jsou Bosch, Siemens nebo Braun, kterým poskytuje služby v oblasti výroby a kompletace komponentů pro automobilový, elektrotechnický a spotřební průmysl. S více než tisícovkou zaměstnanců patří Eurotec, k. s. mezi největší elektrotechnické firmy v regionu.

 

Dlouhodobou spolupráci jsme zahájili tvorbou webových stránek pro dceřinou společnost Partec, která se zabývá návrhem a konstrukcí poloautomatických výrobních linek. Po úspěšném spuštění webu www.partec.cz jsme pokračovali kompletním redesignem webové prezentace společnosti Eurotec. Naše řešení skloubilo moderní design reflektující obor podnikání s dnešními standardy pro tvorbu webových stránek.

 

Náležitou péči jsme věnovali také personálnímu marketingu. V době, kdy se firmy potýkají s nedostatkem pracovníků, jsme spustili velkou náborovou kampaň, která oslovila potenciální zaměstnance prostřednictvím mnoha různých komunikačních kanálů. Mezi nimi nechyběla tradiční novinová inzerce, billboardy, sociální sítě, PPC reklama v internetových vyhledávačích nebo letáky distribuované přímo do poštovních schránek ve spádové oblasti podniku.

Poskytnuté služby

  • grafický design
  • web design
  • úprava vizuálního stylu
  • tisková grafika (letáky, novinová inzerce)
  • personální marketing
  • náborová kampaň

Date

April 02, 2017

Category
Corporate identity, Personální marketing, Řádek 40, Web design