Kovovýroba Hoffmann, Hoffmann & Novague

About This Project

Kovovýroba Hoffmann je česká rodinná firma, která se specializuje na výrobu karosářských dílů a lisovacích – tvářecích nástrojů pro automobilový průmysl, zejména prototypovou a malosériovou výrobou karoserií pro renomované světové výrobce vozidel.

 

Kovovýroba Hoffmann v číslech

1990

založení společnosti

500

mil. Kč roční obrat

297

spokojených zaměstnanců

 

Cílem nové interaktivní firemní prezentace bylo představení společnosti v celé šíři od historie přes výrobní kompetence a technologie až po reference v čele s oceňovaným modelem R200. Mezi hlavní výhody prezentace patří moderní vizuální styl na úrovni světových firem a nelineární struktura, která umožňuje efektivně prezentovat pouze vybrané pasáže. Firemní prezentace z naší dílny se v dobrém světle předvedla nejenom na obchodních jednáních a veletrzích, ale také na Pražském hradě, kde se neztratila ani v konkurenci TOP 100 nejlepších tuzemských firem napříč všemi obory.

Úspěšná spolupráce pokračovala i v dalších letech, kdy jsme vytvořili nejrůznější firemní tiskoviny (obsáhlý profil společnosti, brožura HN R200). U všech tiskových zakázek zajišťujeme grafické návrhy, předtiskovou přípravu i samotný tisk u našich dlouhodobě prověřených partnerů.

Automobilová značka Hoffmann & Novague vznikla spojením společnosti Kovovýroba Hoffmann a oceňovaného českého designéra Petra Novague. Jejich první počinem se stal unikátní sportovní retro automobil HN R200, který vznikl jako pocta projektu sportovního vozu 200 RS. Ten byl vyroben pouze ve dvou exemplářích, po nichž navazoval legendární soutěžní vůz 130 RS a poté lidovější „erko“.

Naše spolupráce započala tvorbou luxusně zpracovaného prospektu pro zájemce o automobil. Při grafickém návrhu jsme dbali na nejmenší detaily a náležitou péči věnovali také textům. Podíleli jsme se také na organizaci prestižních eventů jako Monaco Yacht Show 2017, kde byl vystaven model automobilu.

Poskytnuté služby

  • analýza stávající prezentace společnosti
  • tvorba prvků corporate identity
  • grafický design
  • interaktivní firemní prezentace
  • tisková grafika (brožury, prospekty)
  • reklamní předměty

Date

June 01, 2016

Category
Corporate identity, Interaktivní prezentace, Řádek 30, Tisková grafika